Portfoolio

Fixmer pakub laia valikut joonestus- ja projekteerimisteenuseid erinevatele klientidele ja projektidele.

Meie portfoolio hõlmab mitmesuguseid projekte alates arhitektuursest joonestamisest kuni masinaehituseni. Oleme spetsialiseerunud nii 2D kui ka 3D joonestamisele.

Iga projekt on meie jaoks oluline ning me pühendume kliendi vajaduste mõistmisele ja nende visiooni elluviimisele. Oleme paindlikud ja loovad, meie eesmärk on mitte ainult rahuldada klientide ootusi, vaid ületada neid igal võimalikul viisil. Meie pikaajaline kogemus ja professionaalsus tagavad, et teie projektid on alati õigeaegselt valmis ja kvaliteetselt tehtud.

Trepp: Funktsionaalsus ja disain üheskoos

Üks meie hiljutistest projektidest, mille eesmärk oli luua elegantne ja praktiline trepp kliendi jaoks. See konkreetne trepp on loodud vastavalt kliendi täpsetele vajadustele ja eelistustele ning arvestades hoone arhitektuurilist konteksti.

3D joonised

Siin on mõned näited meie viimastest projektidest, mis näitavad meie võimekust luua realistlikke ja detailseid jooniseid. Kui soovite oma projekti jaoks professionaalseid ja kvaliteetseid 3D jooniseid, võtke meiega ühendust ja räägime, kuidas saame teid aidata!

Suitsuahi: Vastavalt teie soovidele!

Suitsuahju joonise loomise protsess algab klientide vajaduste ja soovide mõistmisest. Seejärel koostame kavandi, arvestades suitsuahju disaini, mõõtmeid, materjale ja ohutusnõudeid. Kasutame spetsiaalset tarkvara, et luua täpseid jooniseid, millele võime lisada ka detailseid märkusi. Vajadusel võime luua ka 3D visuaale, mis aitavad klientidel paremini mõista, kuidas suitsuahi nende soovitud keskkonnas välja näeks.

Tehtud joonised

Joonised aitavad klientidel paremini mõista oma projekte. Meie eesmärk on luua jooniseid, mis vastavad klientide vajadustele ja ootustele. Kui soovite professionaalseid jooniseid oma järgmiseks projektiks, võtke meiega ühendust!

Lauaraam: Eritellimus

Meie eesmärk on pakkuda jooniseid, mis vastavad täpselt kliendi ideedele ja visioonile. Oleme pühendunud sellele, et mõista iga kliendi ainulaadseid vajadusi ning luua jooniseid, mis kajastavad nende unikaalset nägemust.

Võta ühendust!

Kui teil on küsimusi, ettepanekuid või soovite lihtsalt rohkem teavet meie teenuste kohta, võtke meiega julgelt ühendust!


greeting_dialog_display=’hide’
etEST
Scroll to Top
Fixmer